| Aecnav a întrebat:

Ati folosit careva metoda Martingale sau cea progresiva la ruleta europeana in cazinouri online? Functioneaza, mai ales daca stii cand sa te opresti?
Daca mai stiti si alte metode sau strategii de joc va invit sa ni le aratati si noua.

3 răspunsuri:
| kotys a răspuns:

Eu am folosit metoda Martingale si atat am dublat suma pana mi-a lasat contul gol.Au ceva soft care isi da seama cand folosesti metoda asta.Asa ca nu recomand la nimeni.

| CastigaLaRuleta a răspuns:

Merge doar daca o folosesti in cadrul unor Strategii de Castig. Mai multe despre cum sa castigi la ruleta pe: www.castigibanipenet.com sau http://strategielaruleta.blogspot.ro/

| cris_7952 a răspuns:

Merge pe termen scurt, ideea e sa stii cand se te opresti. poti sa vezi pe youtube mai multe despre martingale ruleta online.