| cosmin3confuz a întrebat:

Stiti cumva metoda de pariat, mai ales la fotbal numita Metoda Martingale? Eu o stiu destul de binisor dar doar cu pariul x (egal ) la fotbal. As vrea sa stiu cum pot folosi aceasta metoda la o echipa dar cu 1 sau 2 nu cu x, deoarece x e peste tot la acea echipa dar 1 si 2 nu.

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ca sa functioneze metoda (roade n-o sa dea niciodata) este necesar ca la fiecare pariu cota sa fie minim 2. Se alege x pentru ca la egalitate extrem de rar sunt cote sub 2-3.

| cosmin3confuz explică (pentru mentholinks):

Ce vrei s spui cu roade n-o sa dea?

| mentholinks a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Adica e aproape imposibil sa obtii profit utilizand metode din astea. Iar pentru martingale din cate stiu iti trebuie si foarte multi bani ca sa dublezi de fiecare data cand pierzi.

| cosmin3confuz explică (pentru mentholinks):

Da stiu da mai mult de 20 lei nu-ti trebuie ca o echipa care o alegi bine, sa faca egal, cea mai buna varinata in momentu asta fiind everton nu stai decat la 2 3 etape sa faca egal! apropo ca sa-ti dau Funda cunosti vreo metoda mai buna? in afara de cea cu pune 2 meciuri pe bilet cu echipe dezechilibrate cum ar fi manchester wigan si castiga wigan sau milan... se mai intampla surprize cu echipele astea mici si mari!