| ioana_9142 a întrebat:

Avand in vedere ca sunt minora, si vreau sa castig niste bani, asa, pentru mine...de mers la un suc, de cumparat o jucarie, etc...
Pot castiga bani pe internet jucand jocuri online?
Daca da, dati-mi si mie niste site-uri...
multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclame, moda, videoclipuri, diferite materiale publicitare. Castigi bani, asa de un suc, nu foarte mult. Insa trebuie sa ai inclinatii si sa arati bine.
laughing In rest la anii tai cred ca cel mai bine e sa traiesti din banii parintilorlaughinglaughing Sa sti ca nu e prea frumos sa muncestilaughing
Pentru internet trebuie sa fii majora si faci publicitate pe site-ul tau. Este un program de la google, AdSense

13 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

laughing laughing laughing laughing laughing laughing
Dacă ar fi aşa de uşor să câstigăm bani,nu ar mai fi criză în România.
Există un program ,dar trebuie să ai peste 18 ani .nu te joci dar trebuie să-ţi faci un site şi să îi faci reclamă cred,contactează-mă în privat să îţi dau id-ul unei persoane care ştie.

| waXonwaXoff a răspuns:

laughing laughing laughing laughing laughing laughing
Dacă ar fi aşa de uşor să câstigăm bani, nu ar mai fi criză în România.
Există un program, dar trebuie să ai peste 18 ani. nu te joci dar trebuie să-ţi faci un site şi să îi faci reclamă cred, contactează-mă în privat să îţi dau id-ul unei persoane care ştie.

| Lora_6439 a răspuns:

Alea sunt niste inselatorii de tot rahatul. Si ca sfat, si pentru viitor, nu te baga in sfera jocurilor de noroc! Daca ai peste 16 ani te poti angaja ca promotoare (imparti fluturasi pe strada). Altceva legal nu cred ca poti face, mai ales daca esti mai mica. big grin

| Crs a răspuns:

Pe net nu ai ce sa faci ca sa castigi bani! Majoritatea site-urilor care trebuie sa faci diferite reclame sunt inselatorii. Mai intai mi se pare ca trebuie sa investesti niste bani si dupa aia sa primesti. Dar nu se stie daca mai primesti.happy Cum a spus si rontzy poti imparti fluturase prin oras, sau daca stii pe cineva cu un copil mic, poti avea grija de el, daca parintii nu au suficient timp. :*

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana pot sa te ajut eu... poti sa fi reprezentanta la metropolitan, poti sa vinzi produse cosmetice, e o afacere buna. intra aici www.metropolitans.ro pentru mai multe detalii ma gasesti la adresa ella_blondy05@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imp!(imposibil, in afara de BWINlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai putea sa iti dezvolti propria afacere devenind reprezentant AVON. Iti garantez ca ai mult de castigat( bani, cadouri interesante etctongue) Daca esti interesata cauta-ma la id-ul claudytza_andreea_cool :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa castigi niste bani printr-un program de afiliere. Gen cel de pe animalutz.info. Stiu ca raspund cam tarziu dar poate mai esti interesata sau poate e altcineva interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci bani dar nu-ti place sa umbli la interviuri si sa dai de sefi uraciosi? Vrei sa fii liber in graficul de munca, dar sa ai un salariu stabil si bun? Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul e mai mult legat cu casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimite-ti un e-mail cu subiectul "LUCRU" pe adresa de e-mail acuiulia@yahoo.com. Nu uitati sa scrieti la subiect cuvantul "LUCRU" sau "Vrei sa castigi un salariu minim in cateva zile? Aceasta este sansa ta. Iti ofer sansa sa castigi sume substantiale de bani din confortul casei tale. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti mail-uri petrecandu-ti 2 -3 ore pe zi in fata calculatorului. cu cat muncesti mai mult cu atat castigul va fi mai mare. 100-300$/ SAPTAMANA. pentru detalii trimite un e-mail cu textul job la adresa acuiulia@yahoo.com

| xuanbou a răspuns:

Rontzi are dreptate big grin, te angajezi ca impartitor de pliante prin oras. alta metoda nu este...

| Micutsa_5900 a răspuns:

Ca sa nu te complici cu jocuri on poti deveni reprezentant la giada sau ladys add ladys.giada pentru detalii