| Moartea_Demonul_1990 a întrebat:

Vreau sa castig bani online foarte bine stiti site-uri unde se castiga si daca da dati-mi linkuri.
Dar sa castig foarte bine nu deloc.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Toti va întrebati daca se pot face bani pe internet, unii considera ca da iar
altii ca e imposibil!

De aceea vin sa va ajut si sa va spun DA ESTE POSIBIL!
Înarmati-va cu rabdare si la sfârsit culegeti roadele!
Imbinati utilul cu placutul intr-un joc de strategie gratuit in care profitul poate fi schimbat pe bani reali.

Inregistreaza-te gratuit:
http://www.marketglory.com/strategygame/demonul112

| Moartea_Demonul_1990 explică (pentru Mihail2020):

Este greu la inceput poate o sa castig.
O sa incerc.

7 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Nimic mai simplu sa faci bani pe net decat cu maildirect.Doar citesti mailuri si poti sa strangi bani frumusei.Eu am reusit sa castig cam 100 de lei pe luna alocand doar 5-10 min/zi pentru asta.
Click aici pentru a te inregistra si vei primi un bonus de 6 $.

http://www.maildirect.ro/inregistrare/b94552a5b0a7fe8ccc34af48af7d3325

Pentru cei ce nu au incredere am postat dovada primirii banilor aici:
http://wp.me/PxpcK-4V

| costan a răspuns:

Vezi cateva metode de a castiga un venit lunar: http://bit.ly/1af5LBq

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

| Moartea_Demonul_1990 explică:

Vreau sa castig un minim de venit.

| Moartea_Demonul_1990 explică:

Mai minti mult nu castig nimica.

| LioNn a răspuns:

Salut!

În primul rând nu trebuie sa fii copil ca să faci bani pe net ( sa nu ai sub 16 ani minim ), trebuie să știi câteva ceva despre CSS, PHP, HTML, poti face site-uri de pe urma căror să câștigi mult, precum cei de la Facebook, dar presupun ca nu vrei atâta muncă așa că îți dau câteva variante destul de ușoare :
1. Te poți apuca de ceva pe YouTube ( vlogging sau gameplay-uri ) se crede ca nu se câștigă nimic dar daca ai mulți abonați și multe vizualizări poți ajunge la un profit destul de bun ( cam 600 Euro pe an ).
2. Poți crea teme pentru Google Chrome, sau poți creea (dar necesită câteva cunoștiințe aplicații pentru Android / iOS ( precum cele care au sute de downloaduri si sunt la cam 5E, oricum aici trebuie să vii cu o idee simplă și originală.
Altceva nu știu, dar tu vrei cam mult, a face bani online nu este o meserie, nu poți câștiga la vârsta ta.