| Nikojmnz a întrebat:

Ba. am cumparat cv pe magazin play si am bagat un nr de card la nimereala. si pe yahoo imi apare ca metoda de plata: Ireland nj ce. asta inseamna ca cardul e din Irlanda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am cum ai nimerit tu numarul cardului, valabilitate, nume titular card și CVC.

| Ineys a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil sunt d-alea postate pe internet. Totusi nu as pune botu la asa ceva, daca a fost sa fie candva ceva pe cardurile alea, sunt deja golite de mult. In plus, din cate stiu eu, la noi cel putin trebuie sa primesti o parola pentru confirmare.

| Nikojmnz explică (pentru Ineys):

Nu frt. nu sunt de pe net. am bagat la nimereala si vr sa stiu daca e din irlanda sau nu

| Nikojmnz explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ))