| Mynameiz a întrebat:

Am bagat bagat la metoda de plata cu cardul pe magazin play,dar numai stiu codul cardului,valabilitate etc. Adica nu gasesc cardul,ma gandeam ca pot sa vad codul, sa mai modific ceva...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Fara datele cardului nu poti sa il folosesti, numele, data expirarii, seria cardului si codul cvc.

Daca numai gasesti cardul, te duci la banca, il anulezi si iti da altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la banca si anunta ca ti-a fost furat cardul, ca sa ti se elibereze altul, iar asta sa fie blocat si anulat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca nu iti gasesti cardul te duci la banca si il schimbi. Eu daca mi ar pierde cardul in secunda doi l as inchide.