| dodado a întrebat:

Exista o aplicația cu care sa faci bani pe internet și sa-ți vireze banii prin paypal sau card?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu, bai, nu exista o masina de facut bani virtuala. happy

| Violleta2022 a răspuns:

Daca exista asemenea aplicatie, te asigur ca nu mai era nimeni care sa se planga de lipsa banilor.
Online poti face bani buni daca esti programator specialist, daca nu, banii in faci prin munca fizica.

| Frank51 a răspuns:

Păcănele.

| Brizbriz a răspuns:

Da BA, sigurrrrrr ca da, capeti bani direct pe card, din... NIMIC
si zana maseluta exista, si Mos Cracila, asta, Craciun

| oglindasultanului a răspuns:

Da exista criptomonede, si site-uri care te platesc pentru activitate daca ai urmaritori.

| Werrich a răspuns:

Da bă, există, ii spune OnlyFans.

| Yuoia a răspuns:

La munca, ba!

| zilog a răspuns:

Da muncești
orice altceva este o excrocherie dacă nu implică muncă
De exemplu să zicem că eu aș cumpăra povești la preț foarte mic dar ți-aș da banii zilnic
Să zicem că îti dau titlul poveștii fă reclamă la pensiunea asta
scrie 80 de povesti diferite / zi ca și când ai fi 80 de clienti diferiți.
Și îți dau să zicem 50 lei / zi adica treaba ta daca le scrii mai repede si le-ai scris in 2 ore eu tot banii astia tii dau

si in fiecare zi iti dau un alt hotel despre care sa te prefaci ca ai fi 80 de persoane diferite care au fost cazate acolo

unul sa injure altul sa fie multumit si in general sa fie multumiti oamenii
asta este sigurul mod real in care poti face ceva banuti reali concreti palpabili pe net

| zilog a răspuns (pentru zilog):

O poveste trebuie să aibă o pagină A4

| SingleForOne a răspuns:

Da, este ceva de genul, dar nu te astepta sa fie usor. De exemplu, mergi pe distante lungi, si esti platit daca folosesti diferite aplicatii cu gps sau oferi recenzii la ceva, si primesti cativa banuti: 0, 01; 0, 10; 0, 5; etc, de CENȚI. Adică, sa faci mii astfel de lucruri, ti-ar trebui luni sau ani pana cand faci ceva considerabil. Deci, este inferior chiar si fata de minimul pe economie.
Alte aplicatii sunt, de exemplu, fiverr și upwork, unde prestezi serviciile tale pentru diferiti oameni, oferi preț pentru munca ta depusa, si usor-usor cresti; si poți lua mai mult, gen intre $5-$500-$1000 pe proiect.

| UserNameLost a răspuns:

Nu există aplicații care să te plătească pentru nimic, doar în cazul schemelor piramidale unde uneori încearcă să câștige astfel încrederea nativilor.