| Sophii a întrebat:

Hei! Ce credeti despre metodele de a face bani pe internet? Functioneaza, sunt sigure? si am nevoie neaparat de un card bancar si apoi de un cont de paypal ca sa pot primi banii?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Functioneaza, daca stii meserie... programare, seo, marketing afiliat, ca din click uri nu iti da nimeni bani

| evilgmr a răspuns:

Functioneaza, sunt sigure, dar nu toate metodele. Daca vrei sa faci banuti cu ajutorul internetului, recomand sa-ti creezi un blog/site sau un vlog. De asemenea, poti face bani si din graphic design.

Nu e nevoie de card bancar. Pentru inceput poti folosi doar PayPal.

| Sophii explică (pentru evilgmr):

cum adica? atunci cand iti faci un cont de paypal ti se cer datele cardului bancar ..nu?

| evilgmr a răspuns (pentru Sophii):

Nu. Ti se cer datele contului bancar atunci cand vrei sa verifici contul de PayPal. Iar contul de PP necesita verificare atunci cand vrei sa transferi banii din paypal pe card.

| Sophii explică (pentru evilgmr):

Mersi de informatii

| xXGaByxD a răspuns:

Doar unele functioneaza si eu am incercat sa fac bani m-am chinuit foarte mult si nimic

| claraenicavalentina7000000 a răspuns:

Nu sunt prea sigure, si cred ca ai avea nevoie de un card bancar

| manosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci greseala asta... E teapa