| CristinaAlexandra879 a întrebat:

Bună, am 13 ani si aș vrea să câștig cătiva bani. As vrea sa fiu reprezentant Avon sau Oriflame dar încă nu am 14 ani. M am uitat pe TPU și am văzut multe răspunsuri precum afaceri cu brățări sau lucruri handmade dar nu prea ma încântă și nu am răbdare sa le realizez. Deci as vrea câteva răspunsuri diferite și interesante!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bucură-te de copilărie și joacă și lasă banii că o să ai o viață întreagă să-i tot faci, mai târziu ai plânge după timpul ăsta

| lindemona a răspuns:

Bună, sunt lider Oriflame. Daca esti interesata, te rog sa imi scrii in privat. Te pup :*

| Andreeush a răspuns:

La 13 ani e cam devreme pentru a te gândi să faci bani.
La vârsta ta trebuie să te concentrezi pe studii.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Si ce vrei sa faci tu cu banii la 13 ani? Iti iei manuale si carti cu basme?

| CristinaAlexandra879 explică (pentru sopranaCadaverica):

Nu te interesează pe tine ce vreau eu

| Ionut99a a răspuns:

Invata programare sau webdesign. Si daca nu la 14, cel putin mai incolo vei castiga enorm, fata de restul populatiei.

| Artioma a răspuns:

Noi să te facem Cu Bani? Sau cum ca nu înțeleg.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Artioma):

Să-i dăm idei de făcut bani.