| frumusyka334 a întrebat:

Cine vrea sa se faca reprezentant avon sau oriflame?

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

rolling on the floornu arati de 13big grin

10 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Eu una nu.

| Niiiicu a răspuns:

Eu nubig grin

| frumusyka334 explică:

Daca vrei te poti face pe numele mamei tale

| frumusyka334 explică:

Ar trebui sa strangi comenzi de la prietene si in functie de cat strangi primesti discaunt adica ramai si u cu o parte de bani primesti si cadouri ..ai oferte pentru tine.

| frumusyka334 explică:

Cine vrea sa devina reprezentant si pentru mai multe detalii sa imi trimita un msj cu id si il bag in lista

| frumusyka334 explică:

Http://avon.wgz.ro/meniu/zona-afacere/cadourile-tale astea sunt cadourile pe care le primesti la avon in primele luni cand te inscri daca indeplinesti conditiile

| frumusyka334 explică:

Http://cosmeticsflame.ro/program-de-bun-venit iar acestea sunt cadourile care le primesti la oriflame daca indeplinesti conditiile

| BruthalHeart a răspuns:

Ce ar trebui sa fac daca suntreprezentant avon?

| florydyana a răspuns:

Aş vrea eu, dar am doar 13 ani laughing

| Evelina91 a răspuns:

NEW Serials, PC & Android Applications. Get It Now! http://clickandplayhard.blogspot.com