| RaVuL a întrebat:

Buna am 16 ani si acum am nevoie de ceva bani pentru ceva anume.Pe langa scoala mai lucrez undeva...in timpul liber dar e salariul mic si nu apuc sa strang banii repede.
Cum as putea face rost de bani?

6 răspunsuri:
| RDKV a răspuns:

S-ar putea sa am eu ceva pentru tine. Daca vrei detalii trimite un e-mail la dumy86@yahoo.com

| ZvT a răspuns:

Black Jack sau ruleta, dublu sau nimic.

| grgdlk a răspuns:

Ce intrebare... daca stie cineva cum se face rost de bani crezi ca o sa ti spuna?

| roxxxa a răspuns:

Pai lucreaza pentru vecini... sau imprumuta de la parinti(fundita daca merit)

| budy55 a răspuns:

Hmm parinti nu te ajut? daca nu poti lucra si uh pentru oameni in varsta sai ajuti la curatenie treburi in curte etc.

| cr3ative95 a răspuns:

Investeste la pacanele laughing)