| Gabriella1010 a întrebat:

Am 15 ani si caut ceva de munca pentru ca am niste probleme si am nevoie de bani. Imi puteti recomanda ceva?

6 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

1.poti sa imparti pliante
2. poti sa ii faci de mancare la un batran si sa il ajuti la treburile casnice.

3. poti sa vinzi ziare
4. poti sa fi ospatar la un restaurant
5. poti sa lucrezi la mc
6. poti sa lucrezi la un magazin
Funda?

| Theolina18 a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Ospatar la un restaurant nu se poate deoarece trebuie sa ai cursul acela de ospatar...+ peste 18 ani

| NicollHellen a răspuns:

Buna ziua. Am oferte de munca pentru dvs. Este vorba de reprezentant vanzari la o firma internationala. Inscriere gratuita, program motivational, castig de la 50 de lei in sus o data la 2 saptamani, bonusuri din vanzari etc.

| Jacob27 a răspuns:

Ai putea cauta cv cu juma' de norma sau ai putea imparti pliante de la magazine...

| Theolina18 a răspuns:

Da te pot ajuta eu...winking este foarte simplu si usor conteacteaza-ma la id acesta:reprezentanta.ladys