| maryanaa a întrebat:

Caut loc de munca online va rog daca puteti sa ma ajutati cam am nevoie de bani! Va rog dau fundita si vot la toata lumea :*

7 răspunsuri:
| amstroe a răspuns:

Mariana, iarta-i, ca nu stiu ce spun!
daca vrei bani online, intra, te rog, pe pagina mea sa vezi cam ce se castiga:
http://www.mstroe.lv7global.com/lv7/home.aspx
merita? daca da, iti pot oferi detalii in mess, id amstroe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai peste 18 ani si acum nu glumesc am multi/multe prietene care fac videochat castiga super, super bine doar pentru a sta dezbracat in fata unui pc...

| maryanaa explică (pentru anonim_4396):

Daca am nevoie de bani nu inseamna ca o sa ma apuc sa ma dezbrac la webraised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru maryanaa):

Nici eu nu as faceo, doar ca am prieteni care o fac si cel mai putin castiga 300 de euro ...si asta nu pe luna!

| kristall a răspuns:

un mod inteligent, comod si sigur de a face bani de acasa!

| kristall a răspuns:

un mod inteligent, comod si sigur de-a face bani!