| gagaangel a întrebat:

Buna
am 15 ani si sunt din bucuresti si vreaus a ma angajez pe perioada verii am mai pus intrebarea daca sunt prea mik asta e chiar vreau si de preferat la pliante deci daca stiti vreau loc sau numar de tel de la firma dinasta lasati-mi mesaj.
mersi mult:X:X:X::X

1 răspuns:
| Ana_6561 a răspuns:

Habar nam...La varsta ta tias putea recomanda sa devi reprezentant avon se castiga foarte bine, pe mine mo ajutat mult. daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190.