| gagaangel a întrebat:

Buna
sunt din bucuresti si as dori sa ma angajez am 15 ani si de preferat as vrea sa lucrez la pliante am auzit ca te poti duce sa fii publik la acces direct sau ceva de genu daca stiti vreo agentie de pliante dati-mi si mie nr tde tel
mersi mult:X:X:X::X:X:X::Xx

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Toata lumea intra in vacanta asa ca [ca si spectator la tv in direct nu mai ai cind. doar sa imparti pliante. dar si acolo cred ca s au ocupat [ toti vor sa cistige citiva banuti. ma refer la tineri ] asa ca vacanta placuta si lasa ca ai timp sa muncesti esti inca mica.

| Ana_6561 a răspuns:

Nu stiu nici un nr de tel da din cate stiu nu se plateste foarte bine...eu tias putea recomanda sa devi repr avon, ai o gramada de benefici, pe mine mo ajutat foarte mult. daca vrei mai multe detalii despre intra pe avon016190.