| AlexandruDan1996 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa fac niste bani... Ştiu HTML şi puţin CSS. Ma pricep si la C++ doar pana la matrice. Învaţ foarte repede...

5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut, imi aduc aminte ca am citit un articol despre cum sa faci bani din jocuri pe http://www.munca-la-domiciliu.com

Vezi ce gasesti! Bafta!

| Ghio a răspuns:

Da add la fratutucatalin@yahoo.com...am eu ceva special pentru tine. daca imi faci ce-ti cer iti dau eu bani!

| Prochill a răspuns:

Te pricepi in pariuri sportive? daca da intra pe www.ponturi-sportive.ucoz.com uni fac banii frumosi cu o investitie minima de 30 roni poti scoate 10 milioane doar cu o investite de 30 ron