| teiube a întrebat:

Buna am 17 ani si vreau sa muncesc in curand fac 18 sa castig singura un ban dar nu vreau daste cu fluturas sa reprezentant la nu stiu ce firma de cosmetice avone sau oriflame ca asta sunt prosti pe criza asta nu cumpara nimieni vreau ceva la o firma ce orice dar sa fie serios sunt taara in putere fac orice ( in afara de lucruri indecente asa ceva nu fac) nu mi-e frica de mnca sa vrea sa stii si cat castig pe luna si rog seriozitate maxima

13 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Dar de unde ai presupus tu ca nu cumpara nimeni de la avon sau alte firme?
inseamna ca ar trebui sa dea faliment iar noi, cei care lucram la aceste firme sa murim de foame nu?

http://avon-romania1.blogspot.com/

| bianca a răspuns:

Desteapta te dai tu

nici eu nu sunt femeie in toata firea si nu ma pacaleste nimeni

traiesc din avon, nu aivonwinking

felicitari si fetelor de mai jos care isi castiga banii de la avon sau de la alte companii

| emmyiulian a răspuns:

Castiga bani sau produse Apple(ipod-uri, iphone-uri, ipad-uri, imac-uri, etc.) usor si sigur. Tot ce trebuie sa faci e sa te inregistrezi dand un click pe http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713 si un card VISA valid si gol. Iti recomand tie si nu numai acest site pentru ca e pe bune, e serios, eu am luat un ipod suffle 2 gb si 34 lire sterline, daca te intereseaza asa ceva si pentru ca o sa intampini mici probleme ma contactezi sa te ajut, sunt anumiti pasi care nu-i descoperi singura in aprobarea contului...te astept, o zi faina!

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Locurile se ocupa automat urmand instructiunile de angajare pe site.
http://imparte-pliante.ucoz.ro

Multumim,
sc.impartitpliante.srl

| teiube explică:

Aia asa si e eu stiu foarte bine cum sta treaba la aivon asa ca nu ma bag ca ori cum se more de foame ca nu cumpara nimeni

| teiube explică:

Da cu tare frumos scrii ce sa zic va dati toti destepti dar sunteti praf

| teiube explică:

Sabiina mama ta e adult e femeie serioasa pa ea nu o pacaleste numeni in plus sunt sigura ca dansa nu lucreza cu scolaritea sau cu liceene ci cu femei adulte si oameni mari care tin tin de cuvant si dau banii ca le vine produsele pe cand eu nu ma compar cu mama ta si pe mine ma poate pacali foarte usor eu am doar 17 ani si fac 18 in vara viitoare pentru daca ma duc cu catalogul la mine la liceu toate vor vrea sa cumpere ca sa se dea mare una fata de cealalta si sa arate faptul ca are bani dar de fapt nu au nimic sau unele uita sa le spuna parintilor si cad tu vi cu comanda facuta de ele, ele se fastacesc ca nu au bani ca au uitat sa le zica perintilor si tu platesti oalele sparte ca nu poti sa te duci cu produsele inapoi si trebuie sa le platestitu o fata de la mine a patit o stiuatie nasoala rau si m-am jurat ca niciodata nu o sa fac asa ceva ca e destulde periculos sa sunt tanara ele zic ca cumpara fac comanda si dupai bani oha si trebuie sa platesc din buzunarul meu asa ca am vazut situatii destul de nasoale crde-ma sunt patit mama ta e adulta si nu o pot pacali ca ti-am zis lucreaza cu oameni mai femei adulte care nu se joaca nu cu liceene acum ai inteles cum sta treaba?

| teiube explică:

Avon mi se pare o prostie sa mergi cu o revista in mana toata ziua sa te plimibi pe la toate firmele si sa sici uitati-va pe revista asta cumparati nu stiu ve porcari care costa scump si te tin decat catev zile mine pare o posti e ca si cum ai cersi nu as face asa ceva niciodata mai bine as fi menajera si catsigi 17 milioane bani buni pe munca nu pe prosti

| marlanuu a răspuns:

Urat mai scrii.banuiesc ac esti la scoala si nu prea ai cum munci, dar pe timpul veri te poti angaja la o terasa, ceva...

| NicollHellen a răspuns:

Buna seara! Pot sa va contrazic in ceea ce spuneti. Eu sunt coordonator la o firma de produse de intretinere/infrumusetare- Lady's se numeste firma. A fi coordonator inseamna a forma o echipa de oameni dar in acelasi timp sa te ocupi si de afacerea ta- comenzile tale. Daca eu dau comenzi o data la 2 saptamani, de mai bine de doi ani de zile cum sa fie atunci criza? Dar oamenii din echipa mea? Cum de sunt foarte incantati de ceea ce fac si obtin? Nimic nu este imposibilwinking O seara placuta

| Sabiina a răspuns:

De unde stii tu ca nu cumpara nimeniraised eyebrows Mama e reprezentatnt oriflame si are o gramada de comenzi. happy

| Sabiina a răspuns:

Da, e adevarat, mama ia comenzi de la colege de servici etc dar si eu mai duc catalogul la scoala, iar daca vrea cineva sa cumpere le zic mai intai sa aduca banii, altfel nu le comand pentru ca imi imaginez ca se poate intampla asa cum spui tu. De ce nu incerci si tu?

| blue00eyes a răspuns:

Poti lucra ca si menajera la evreice (cum fac eu si am 15 ani ) mentionez ca sunt foARTE Buni banii pentru treaba asta :-P