| teiube a întrebat:

Buna am 17 ani si as vrea sa muncesc si eu undeva daca ma poate ajuta cineva dar sa fie serios pe la vreo firma nu vreau ceva gen fluturas sau reprezentant avone ca e o porcarie asa cu reprezentanta mai ales pe criza asta nu cumpara nimeni si iti pierzi timpul sunt tanara in putere pot face orice (in afara de lucruri indecente ) multumes anticipat si va astep propunerile si as vrea sa imi spuneti si cat as castiga

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu iti zic mai bine sa cauti pe cineva care are legatura cu patronii si te poate baga usor pe fir, eu la fel incerc cu un amic si mi-a zis ca are ceva pentru mine mi-a dat niste locuri unde sa las CV si cu capul sus trebuie sa dau de ceva de lucru.

| rater1994 a răspuns:

Eu stiu un loc unde primesti 6 Milioane pentru spalat vase(Dar ff greu)si cum a zis si Misogin cauta pe cienva care are "pile" cu ceva oameni si roagal sa te ajute.Adica ex:eu am lucrat la salvare si am 17 ani deci iti dai seama ca am fost ajutat acolo.asa poti face si tuh(bine nu la salvare la alceva)

| teiube explică:

Pai asta e problema ca nu am legatura cu patronii si nu stiu cum sa fac nici din usa in usa nu e bine sa mergi ca te sutuoe toti trebui sa ai o pila undeva dar nu stiu unde

| Bluef4 a răspuns:

Pai la 17 ani te poti angaja:
-spalatoare de vase ( 3 milioane pe luna)
-chelnerita (mai greu... 5 milioane pe luna maybe)
-vanzatoare ( 5 milioane pe luna)
-bulevardista (job nerecomandatlaughing) 20 milioane daca faci treaba buna
-autostradista( idem)
-si cam atat:d