| MaruscaR a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am primit la scoala sa fac o scrisoare economica dar nu gasesc nici unde un model. Îmi puteti dă un model sa vad cum se face, va rog!

Răspuns Câştigător
| Fredrick_Oscar_1965 a răspuns:

O zi bună pentru toată lumea în acest site va depune mărturie cum am devenit o salvare a domnului Serghei Shikunov Când am fost un rip off.
Sunt dl, Fredrick Oscar după nume. Eu locuiesc în Statele Unite ale Americii, vreau să folosesc acest mediu pentru a avertiza toți solicitanții de împrumut să fie foarte atenți, pentru că există escrocherii acum peste tot luni am fost încordate financiar, și din cauza disperării mele am fost înșelat de către mai mulți creditori online. Am pierdut aproape speranță până când un prieten de-al meu m-a trimis la un creditor foarte de încredere numit Dl Serghei Shikunov care mi-a împrumuta un împrumut de 100.000 $ în 8hrs, fără nici un stres.
În cazul în care aveți nevoie de nici un fel de împrumut, trebuie doar să-l contactați prin e-mail: (sergeyshikunov@yahoo.com), care este motivul pentru care eu sunt, folosind acest mediu pentru a avertiza toți solicitanții de împrumut, din cauza naiba am trecut în mâinile acestor creditori frauduloase. și cum am fost mântuirea oamenilor, SERGEY SHIKUNOV.

Si eu nu vreau nici unul dintre voi să treacă printr-un astfel iad încât m-am dus în mâinile acestor creditori on-line frauduloase, de asemenea, vreau să mă ajuți să trec aceste informații altor persoane care au nevoie de un împrumut când ai tău împrumut domnului, Fredrick Oscar, mă rog ca Dumnezeu să-l dea. Dumnezeu să-l binecuvânteze viața pentru totdeauna pentru binele pe care le-a făcut în viața mea.
Dl, Fredrick Oscar

| Rotaru_Marian_1975_SI7k a răspuns (pentru Fredrick_Oscar_1965):

Si domnul Sergey Shikunov s-a dovedit a fi tot acelasi tip de impostor. Sub acoperisul unor documente care par la prima vedere adevarate incaseaza sume fabuloase de bani. Eu personal am avut de suferit din aceasta cauza. "Documentele bancare" expediate pe adresa mea de e-mail s-au dovedit a fi false nici de banca si nici de catre cel care le semna.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine unul, acel cadru didactic, ar trebui sa va fi prezentat el un model, ca mai apoi sa poti completa unul frumos acasa, pe internet, de exemplu nu am gasit, adica pe romaneste, ori nu te-ai exprimat tu bine, ori nu a zis asa ceva profesoara. Daca te-a pus sa cauti pe internet, singura chestie care ar putea fi, ar fi scrisoare de intentie pentru economist, dar nu altfel.