| Alexandra1120 a întrebat:

Am nevoie pentru atestat de niște cărți care sa conțină informații despre management, mai exact motivarea și evaluarea angajaților. Dacă ați citit sau ați auzit va rog postați aici niște surse de informare. Dau funda :*

1 răspuns:
| Justme32 a răspuns:

Am găsit una : ar trebui să o găsești la editura Humanitas : Economia pe înțelesul fiicei mele scrisă de un fost ministru de finanţe al Greciei. Cartea e din 2018 și tratează management și tot ce cauți