| Xtina_8376 a întrebat:

Buna!
Am o colectie de postere cu formatia Blue (vreo 25 cam asa) si as vrea sa le vand cu 1 Ron/buc... E cineva interesat?

3 răspunsuri:
| madvideo a răspuns:

Cred ca au o valoare sentimentala mult mai mare decat 1ron. nu le vinde happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar sunt interesata de postere cu formatia Blue...as vrea si eu unul, se poate? astept raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! chiar am mare nevoie si eu de unul, pentru atestat.se poate? astept raspuns :paula.zalhan@yahoo.com