| beautifulshaman a întrebat:

Buna! Am o intrebare: Cum este mai convenabil, sa imi iau IPhone4 fara abonament, care costa 620 euro, sau cu abonament pe 24 de luni, cu 70 de euro pe luna, IPhone-ul costand 200 euro. As vrea un raspuns rapid deoarece poimaine(12.05.2011) merg sa il cumpar.

7 răspunsuri:
| JahBless a răspuns:

Totdeauna e mai bine la liber.cu abonament ajungi sa plateste de o gramada de ori valoarea telefonului. daca te tine buzunarul ia-ti la liber.

| Piableu a răspuns:

Fara abonament la 620 euro sau asteapta sa apara IPhone 5 laughing

| FanMovie a răspuns:

Păi... care ți se pare mai avantajos...

| adry24 a răspuns:

Iti zic prieteneste nu iti lua la abonament si eu am abonament si e naspa

| Anyo_1554 a răspuns:

Tu trebuie sa decizi.Chiar daca altii ti-ar da sfaturi tot tu esti cea care va folosi telefonul.Consulta-te si cu prieteni apropiati sau cu parintii si asa vei face alegerea cea mai buna.Deci tu alegi! Tu esti stapana pe propria ta lume.

| beautifulshaman explică:

Piableu sa stii ca am vazut IPhone5 si nu mi-a placut deloc.

| OaNa24_2130 a răspuns:

Eu cred ca ai iesi mai ieftin fara abonament.
Daca inmultesti 24 cu 70 o sa vezi ca iti da mai mult decat daca l'ai lua fara abonament. Tu decizi! big grin