| Micutza_5619 a întrebat:

Buna am o intrebare... o prietena mi-a scos niste bani de pe card. daca ma duc la banca sa intreb cati bani au fost scosi o sa-mi zica.va rog raspuns urgent

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, banca elibereaza, la cerere, un extras de cont cu toate operatiunile efctuate, in cazul tau prin contul de card. Oricum si tu poti vedea cat a scos, daca stii cat aveai inainte si te uiti acum la sold. Numai bine!

| summertime a răspuns:

Du-te la banca si cere extrasul de cont.Sau ia cardul si vezi singura, dar mai bine du-te la banca.

| annaliana a răspuns:

Poti sa verifici singura cardul de la orice bancomat(dar vezi ca iti ia comision)si nu te mai plimbi pe la banca.

| valThina a răspuns:

Da.t duci cu buletinu si ii zici data daca stii sau sa iti zica tot c a fost scos in ultima perioada