| XDestroyX a întrebat:

Vroiam sa va intreb de ce nu mai scot bani de pe card? Am un card la Banca Transilvania si am scos azi doar 40 de lei si mai vreau sa scot dar nu ma lasa, imi da o chitanta pe care scrie ceva de genul ca a fost atinsa limita zilnica. Am scos doar odata azi.Ce sa fac? Va rog frumos sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Alexia26 a răspuns:

Mergi la ghiseul bancii.

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Ai un plafon zilnic pe care il poti cheltui, tu l-ai depasit probabil. Ma gandesc ca au facut asa parintii tai pentru a te opri de la cheltuieli?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil a mai scos cineva de pe contul tau. vORBESTE cu cei de la banca

| XDestroyX explică (pentru anonim_4396):

Nu a mai scos nimeni, numai eu am acces la card.

Răspuns utilizator avertizat
| SmartBoy123 a răspuns:

Sparge Bancomatul!