| radu301195 a întrebat:

Am o mare rugaminte! Cine ma poate ajuta cu o idee de afacere cu bani putini...as dori sa incerc ceva nou si nu dispun de o suma mare de bani! Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Atelier de vulcanizare cu depozitare anvelope. Investitie minima, profit maxim.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Ca teorie vorbind, cand incepi cu putini bani si vrei sa faci multi bani, ai doua optiuni:
- astepti multa vreme
- intrii in afaceri cu risc mare (si profitul fiind pe masura riscului).

Iti spun asta pentru ca de multe ori un job mai bine platit, pentru multi oameni, este suficient decat sa fii pfa sau antreprenor.

| xerxes1 a răspuns:

Ideea face toti banii.
Si cu bani putini nu poti incerca mai mult de una.