| TeodoraPalade a întrebat:

Am o problema, pana acum am primit alocatie din Austria deoarece mama mea a lucrat acolo. Acum eu as vrea sa renunt la facultate dar ea imi spune ca daca fac asta va trebui sa dea banii de pe anul acesta inapoi. Este adevarat? Pentru mine nu prea are logica si am vorbit si cu alte persoane care sunt in situatia asta si mi-au zis ca nu se face asta, deoarece banii sunt deja alocati. Am nevoie de o lamurire.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Lamurirea o poti primii numai de la Serviul de aloccatii pentru copii din Austria, ca noi nu avem de unde stii legile si legislatia austriaca.