| Life92 a întrebat:

am si eu intrebare...mama are un aobonament la orange, isi mai poate face unul la vodafone? Va multumesc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu numai că poate să-și mai facă unul în altă rețea ci și în aceeași rețea!
Pa, pa.

| arrmaghedon a răspuns:

Poti sa iti faci cite abonamente vrei, in cite retele vrei, atita timp cit ai cu ce le plati

| xyz321 a răspuns:

Isi poate face abonament la orice retea doreste, deoarece nu exista nici o legatura intre aceste retele si nimeni nu interzice acest lucru.

| JustSimple a răspuns:

Daca are telefon dual sim.da oricum nu cred.Bafta!

| emmysweet a răspuns:

Depinde pe ce perioada are abonamentul eu il am pe 2 ani. si mai am inca un an jumate pana expira trebuie sa treaca aceasta perioada, dupa ce a trecut faci ce doresti chiar sa te treci la Vodafone, pana atunci ramai cu Orange so sry