| Mihaistars1 a întrebat:

Am și eu o întrebare care este mai bun Orange sau Vodafone Mulțumesc

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După servicii proaste, m-am săturat de Orange. Acum Telecom.

| AB1Corduneanu a răspuns (pentru sadrian46):

Telekom e cea mai slabă firmă.

| sadrian46 a răspuns (pentru AB1Corduneanu):

Eu am Internet, telefonie fixă și mobilă, TV, zde eci de ani cu ei, așa slabă cum e și sunt foarte mulțumit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Digi mobil este cel mai bun, dintre acestea două

| AB1Corduneanu a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Și digi e bun. Ai abonament ieftin, semnalul e ok, netul e decent.

| mihai69 a răspuns:

Ambele sau niciunul. Depinde ce acoperire ai nevoie și ce oferă în zona ta.

| Lioana a răspuns:

Orange. Am avut Vodafone si nu mi-a plăcut. Multe cunoștințe ale mele care au avut nr de Vodafone si-au portat nr in Orange. 90% persoane din agenda mea sunt pe Orange. Chiar numai pentru asta mie imi merita sa raman pe Orange, avand in vedere ca apelurile in retea sunt nelimitate iar cele in alte retele sunt limitate sau cu tarif pe minut.

| 120bulevard a răspuns:

Orange cred ca e cea mai parlie companie de telecomunicatii din istorie, trebuie sa te cracesti pe pereti ca sa ai semnal decent, depinde si de zi si vreme, Vodafone e net superior privind calitatea serviciilor raportat la pret.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Mi-am schimbat numărul am avut la de la Orange nu mia plăcut era pre Orange laughing)))

Vodafone este The Besthappy