| EllaMihaela a întrebat:

Am si eu o curiozitate, pentru cei cu card BCR.
Dacă cineva iti transferă bani pe card primesti vreun sms ceva?
Am facut o comanda si vreau banii înapoi si voiam sa stiu cum aflu daca mi-au trimis banii.
Mentionez că îmi intra alocatia si indemnizatia la copil in fiecare lună, dar nu sunt anuntată prin sms.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca sa primesti sms cand i ti intra banii in cont, trebuie ca banca sa i ti activeze contracost alerta sms pe telefon, costă 5 lei lunar ca sa ai aceasta optiune, sa primesti sms, altfel trebuie sa mergi tu sa interoghezi soldul si i ti ia si acolo comision, deci pe scurt: Mergi maine dimineata la banca ei au program 9-17:30 si roaga fetele de acolo sa i ti activeze si tie sms sa fi anuntata pe telefon cand i ti intră bani.