| Georgy78 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire..sunt eleva in clasa a 11-a la profil economic. Dupa vacanta de iarna intru in practica la un agent economic, unde mai exact? Orice magazin, restaurant sau ce? In ce consta practica asta? Si ce stiti despre documentele pe care trebuie sa le completam acolo..am nevoie de un raspuns urgent. Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Aaa... nu ați fost repartizați sau sa vă întrebe unde vreți sa mergeți?

| Georgy78 explică (pentru Catrice):

Inca nu..tocmai din acest motiv sunt cam nelamurita

| Catrice a răspuns (pentru Georgy78):

Mai bine mergi și întreabă diriginta.