| NePtTuUn a întrebat:

Buna am si eu o probleme, sunt forte ametit, cand ma trezesc dimineata parca mi se ridica ceva la cap, iar dupa ma ia ametela ma dore capu nonstop "Urechiile Ami tiiuie capul forte ametit, Am avut palpitati am tensiunea 13 cu 6 am fost la doctor am facut CT am facut, la cap cu Ultra Sunete EKG au iesit buna tote analizele toate posibile au iesit bune am luat love struckanax, Distolnocam, Metroprorol, Betalog Zog, Letamizin, Betaserc, si multe multe a mai luat ce mi recomandati sa fac an special Raspunsuri de la Doctori sau o persona specializata an Doctorie. Astept Raspunsuri cat mai Curand!

Răspuns Câştigător
| AndyStyleFrizerie a răspuns:

Salut. Am sa iti zic povestea mea.
De curand m-am trezit intr-o dimineata cu o durere foarte mare de cap plus ameteala de nu ma puteam tine pe picioare.
Mam dus pana la farmacie si farmacistul mia recomandat Vitamina B6 plus pliculete de calciu.
Leam luat 2 zile.si am fost fresh.De atunci nu am mai avut probleme.
Sanatate!
Stima