| iustin987 a întrebat:

Buna am vrea sa im incep o ferma doar de agricultura cu cereale cu pamanutri mari si apoi sa le vand cerealele la inceput cateva tractoare utilaje si dupa de astea mai multe vreau sa stiu cam cati bani as avea nevoie si o sa iasa ceva bani?

3 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Cauti pe google, cat costa un tractor. Cat costă un hectar de teren. Si tot aşa, aduni sumele si tot nu e de ajuns. Chiar dacă nu o sa faci rost de banii aştia nici în 20 de ani, nu renunţa, dacă a putut Becali poate oricine.

Răspuns utilizator avertizat
| anapricopi76 a răspuns:

Buna sa stii ca din agricultura vei scoate bani frumosi, dar trebuie sa investesti ceva capital pentru a putea vedea ce profit iti iese.