| norb1t32 a întrebat:

Buna am vrut sa trimit un email si ne stind am apasat din greseala pe un linc si eu am crezut ca acolo pot trimite email-ul si am facut un cont de iFOREX.....Si acum nu mai il pot sterge ce patesc te poate da in judecata sunt minor va rog sa-mi spuneti funda

Răspuns Câştigător
| Paveliuc_Dan_1986 a răspuns:

happy Nu o sa patesti nimic. iForex este o companie de brokeraj care are reclama pe yahoo.mail. Totusi, poti sa inveti despre ce e vorba si cand o sa fi major poate o sa te atraga acest fel de afaceri happy

1 răspuns:
| TheTiger a răspuns:

Nu te speria.n-are ce sa-ti faca happy. Lasa contul si uita de el.
Nu esti primul si nici ultimu care isi face cont pe iForex si e minor happy