| LeoLionHeart a întrebat:

Cum pot sterge un cont de iforex?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| LucaDezmir a răspuns:

In general, la un broker, cand vrei sa inchizi un cont, trebuie sa:
1.contactezi brokerul si ii spui ca vrei sa inchizi contul tau
2. daca mai ai bani in contul de broker, transferi toti banii intr-un cont de banca personal
3. faci cererea de inchidere a contului sau completezi orice formulare iti cere bokerul pentru inchiderea contului
4. ceri brokerul sa-ti radieze contul (sa stearga datele tale)

| norb1t32 a răspuns (pentru LucaDezmir):

Si daca l-ai activat din greseala ti ai bagat datele din grs ce patesti il mai poti inchide sau esti pus la plata?