| Ddyiaannaa a întrebat:

va rog ajutati-ma! din greseala mi-am facut cont pe iforex spuneti-mi si mie cum se sterge va rog din suflet funda +vot! va rogggg

Răspuns Câştigător
| SoulReaper a răspuns:

Pasta corectoare thinking cu toate ca o sa trebuiasca un monitor nou big grinlaughing

| Ddyiaannaa explică (pentru SoulReaper):

:-)) am rezolvat de mult am sters contul! cu pasta corectoare!:-))! iti dau funda ca esti amuzant mai facut sa rad si eu un pic!

3 răspunsuri:
| Dilavia a răspuns:

Pai nu stiu! da la optiuni daca are!

| norb1t32 a răspuns:

Buna dar. De ce vrei s-al stergi lasa-l acolo ca nu strica nu iti ia bani