| Nyergesmarai a întrebat:

Buna, as avea o intrebare. E adevarat ca daca vrei sa iei un magazin profi in franciza mai usor te acceptă daca nu lucrezi la ei? Vreau câteva sfaturi? De la cine are cunoștințe în privința asta?
Gen eu vreau sa preiau un magazin dar am inteles ca nu e ok sa ma angajez la ei la început gen ca si casier ca nu iti aproba cererea ca pe parcurs să iei magazinul prin franciza.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Aproba oricui dar de obicei cine e angajat la profi pe un salariu jenant de mic nu isi permite sa ia un magazin in franciza, de asta nu ai auzit de astfel de cazuri. Daca iti permiti sa incepi aceasta afacere si ai si ceva cunostinte in domeniu o sa-ti aprobe

| Nyergesmarai explică (pentru Furnicuta000):

Dar stiu de la cineva care a lucrat acolo si sa gândit să-și ia magazin prin franciza avea banii necesari si cunostinte in domeniu de manager ca am mai avut magazin in franciza, dar și-a dat demisia pentru ca cică poti lua mai usor daca nu esti angajat si de aia voiam sa stiu daca chiar asa e

1 răspuns: