| Pavel_Razvan_1976 a întrebat:

As dori cateva sugestii pentru un nume haois de magazin online cu produse pentru copii. Mi-am tot stors creierii si tot ce mi s-a parut interesant e deja luat de altcineva.Astept cu interes raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| krs23 a răspuns:

"4Kids","Junior`s",sau poti lua numele personajelor din desene animate cum ar fi " mickey mouse" sau ce personaje mai sunt in ziua de azi, sau cel mai bine ar fi sa ceri parerea unui "expert", unui copil happy

| tacitacitaci a răspuns (pentru krs23):

Acele nume au drepturi de autor pe ele. Nu le poti folosi.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut

Neaparat domeniu.ro daca ai target in Romania.
Nu trebuie neparat sa aiba copii sau kids in nume, poti crea un brand.
Printre cele mai populare magazine este Noriel, dar banuiesc ca stii asta.
Mai departe depinde de gusturi, de inspiratie, dar alege ori ceva scurt si simpatic ori creeaza un personaj.
Mai departe nu te pot ajuta, ca am niste ganduri pe nisa respectiva.
Bafta