| irinaikariam a întrebat:

Buna,

As dori sa public o carte de specilalitate, adica un doctorat si am nevoie de o editura acreditata pentru acest lucru. Un tiraj cat mai mic cu putinta, logic fiind vorba de bani. Din cate stiu astfel de edituri publica lucarea pe banii autorului. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| estfalia a răspuns:

Editura Estfalia este o editura acreditata cncsis si cnadtcu, exact ce ai tu nevoie. Tipareste in tiraje incepand cu 15-20 de ex.
www.editura-estfalia.ro

| irinaikariam explică (pentru estfalia):

Am gasit situl si multumesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti trebuie editura, ca te-ar costa mai mult. Trateaza publicarea direct cu o tipografie care tipareste carti.

| irinaikariam explică (pentru Ioandelasal):

O tipografie nu este acreditata cncs sau cncsis sau canadtcu. am nevoie ca editura sa fie acreditata cu cele 3 de mai sus.