| elisabeth09 a întrebat:

as vrea sa economisesc bani pentru a-mi lua un telefon..nu le pot cere parintilor mai mult decat pot..as vrea sa-mi strang bani..insa sunt cam desfranata cu banii si ii cam cheltui repede..as dorii niste sfaturi cum sa economisesc bani
FUNDA!
multumesc mult tuturor celor care raspundeti

4 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Iti zic alta metoda sa faci bani, trebuie sa dai like pe facebook, se te uiti la filmulete pe youtube pentru 30sec si altele pentru a primii bani, sunt persoane care cumpara asa ceva like-uri, vizualizari si altele, daca te bagi trebuie sa te tii de asta adica in fiecari zi sa fii macar o data prezent, la inceput nu o sa faci multi bani dar daca faci rost de referali poti sa faci foarte multi bani, probabil ca nu ma crezi dar ceea ce iti spun este 100% adevarat, daca ai nelamuriri te rog sa imi spui, am uitat sa iti spun ca la facebook trebuie sa ai cel putin 5 prieteni si poza la profil(nu neaparat cu tine), daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| Noonee a răspuns:

Hehe eu sunt la fel dar ii strang in biblie laughing Sa pot sa ii tin, chiar daca nu e bine... cand strang niste bani iau o parte din ei si ii pun deoparte iarasi, alti bani alta parte...ii pun langa aialaltii stransi si tot asa happy

| geopopiku a răspuns:

Buna.sfatul meu este sa-i dai economiile tale unui/unei prieten(e) ca sa nu mai ai tendinta de ai cheltui ...insa ai grija ca persoana respectiva sa fie de incredere

| nichitaflorin a răspuns:

Salut, uite aici o metoda de facut bani, sa nu mai fii nevoita sa economisesti. eu am testat-o si functioneaza. Nu ai absolut nimic de pierdut, totul este rapid si gratuit. Nu ma crede pe cuvant, convinge-te : http://www.youtube.com/watch?v=2enyiBSsuJo&feature=youtu.be