| ada_2840 a întrebat:

Buna!

As vrea sa imi gasesc o slujbaa de vara ( gen impartit pliante sau asa) pentru 16 ani.Ce as putea lucra si unde m-as putea angaja in Sibiu? ceva idei?

5 răspunsuri:
| Diana254 a răspuns:

Buna! happy Poti devenii reprezentant Lady's oricand! Beneficiezi de un discount de pana la 42%, valoarea minima a comenzii este 10 lei si transport gratuit in toata tara in 2 zile! happy Daca esti interesata ma gasesti la id-ul ladys_lady2000. Te sfatuiesc sa incerci! Nu vei avea nimic de pierdut in plus iti poti creea cercul tau de prieteni de unde poti castiga si acolo ceva banuti happy

| ada_2840 explică (pentru Diana254):

Mersi de idee, dar am mai incercat cu avon-ul si nu o mers prea bine.

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Nu ti-ar placea imi bine sa faci accesori poti sa cumperi de pe net si ai putea sa iti faci o pagian pe facebook o sa castigi mai multi bani si eu am de gand sa fac asta
sper ca ti-am fost de folos funda?happy