| ada_2840 a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi gasesc o slujbaa de vara ( gen impartit pliante sau asa) pentru 16 ani.Ce as putea lucra si unde m-as putea angaja in Sibiu? ceva idei?

4 răspunsuri:
| DanielaGroza a răspuns:

Ai putea sa te angajezi la Euro Gsm sa imparti pliante. Daca ai 16 ani si ei au nevoie de personal te vor angaja. FUNDA?

| myhay63 a răspuns:

Daca ai peste 15 ani si sti germana poti lua pentru 12 ore 22 000 lei pentru facut rezervari sau pentru nu stiu cate ore 16 000. Daca vrei detalii lasa mesaj

| ada_2840 explică (pentru myhay63):

Nu stiu germana, nu fac la scoala.doar engleza si franceza

| myhay63 a răspuns (pentru ada_2840):

Nah, nu ai sanse

Întrebări recente