| teiuby0 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi fac un credit pentru a-mi lua o casa as vrea sa stiu ce banca mi-ar oferi in jur de 30000 lei in conditia in care sunt angajata de 1 an si am un salariu de 975? sau daca imi poate acorda vreo banca

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Incearcă la banc post sau bcr, dar ai nevoie de acte de la servici si daca esti bun platnic si intrunesti cerintele lor, cu siguranta vei primii, că 30 de milioane vechi nu e o sumă asa mare, adica nu vrei 30.000 euro.

| teiuby0 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau 300 mil
ai inteles gresit

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu ai scris gresit, nu i ti dă nimeni suma asta, la ce salariu ai,.

| teiuby0 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca nu sti sa citesti mai bine invata la scoala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru teiuby0):

Dar tu ce ai invatat dragă la scoală? Sa ai pretentii? Sunt convins ca nu ai mai mult de 20 de ani. Si visezi la sute de milioane de lei, cai verzi pe pereti, stringe banii la ciorapi, la salteluță, ca nicio bancă nu se incurca sa i ti dea tie milioanele visate, si sa le dai tu inapoi la calende.

| e1xtz a răspuns:

Or sa iti puna si intrebari sa vada cu ce fel de client au de a face, daca ai familie, copii, daca ai gand sa faci.

Numa sa nu le spui ca ai baut ceai de sunatoare cu anticobceptionale si crezi c-ai ramas, in rest cred ca totu-i bine.

Ca tot suntem la 'love & sex'.