| iDangerous a întrebat:

As vrea sa stiu daca site-urile www.trancebux.com si www.db-bux.com sunt sigure. Pentru cei acre nu stiu sunt site-uri PTC pe care castigi bani. Cei care aveti cont pe ele imi puteti spune va rog daca primiti bani de pe ele? Adica mi se pare putin ciudat pentru ca pe unul dintre ele am primit 30 $, iar pe unul 35 €. Cei drept este ca pe unul dintre ele minimul de bani pe care trebuie sa il faci este 100 $, dar consider ca se vor face usor daca castig atatia bani intr-o singura zi. Daca intrii pe site-urile acestea in fiecare zi, intr-un an [ cel mult ] devii miliardar.
Si inca ceva. Eu mi-am facut cont pe PayPal pe net, urmeaza sa se duca mama saptamana viitoare sa faca cont la banca si sa i-a card. Intrebarea mea este urmatoarea. Pe unele site-uri trebuie sa iti transferi banii pe AlertPay. Este acelasi lucru? Sau trebuie facut cont pe AlertPay?
Astept raspuns. Dau fundita.
P. S. : Scuzati categoria. Nu stiu daca este cea corecta, dar n-am stiut unde sa incadrez intrebarea.

2 răspunsuri:
| Mihai_Liviu_1989 a răspuns:

Daca vrei sa faci bani uite aici un site romanesc PTC (paid to click) care te plateste in RON. http://www.smart-click.ro/inv-xytte4OoKKiu

| andyspider a răspuns:

Servus. Anul trecut am gasit si eu site-ul www.trance-bux.com banuesc ca despre accesta este vorba, am strans pana acum 28000 euro, asta dupa ce mi-am facut update pe gold 1 luna si am primit una bonus!(asa a fost oferta) am facut 4 euro pe reclama si 2 euro pentru fiecare reclama accesata de referali. Am incercat sa scot 400 euro. Nu am vrut sa cer o alta suma mai mare. De atuncia tot astept si contul de golden mi-a expirat acum o luna. Oricum update nu am sa mai fac pana nu primesc banii; asta daca o sa ii primesc! Deci nu stiu ce zic...
Am sa revin cu noi informatii. La revedere