| TheDoctor a întrebat:

Ce parere aveti de site-urile gen NeoBux, Clixsense sau ClickTrackProfit, am 16 ani mi-am facut cont pe toate 3. E fake sau nu? Nu am cont Paypal dar o sa imi fac pe la 18 ani daca iese ceva profit.
Deci sunt pe bune, pierd ceva, castig ceva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| elrusso a răspuns:

Doamne cand va aud ca muncesti de innebunesti mor. Nu inteleg cum poti munci stand in fata calculatorului si dand clickuri. Intr-adevar, daca nu sti sa-ti administrezi castigurile e pieredere de vreme, dar atat timp cat ai referali, fie ei si inchiriati si sti ce sa faci cu ei si cand sa faci poti ajunge sa iesi foarte bine in profit. Nu vorbesc de profituri uriase, dar cred ca ai vrea sa zicem chiar si 5$ in cont la sfarsitul zilei. Ia mai mult la inceput pana iti strangi banii pentru ei atat tot. Iar Neobux este printre cele mai vechi si mai bune site-uri de ptc, recent au ajuns la 50 de milioane de dolari platiti. Treaba e sa te tii de el si sa dai clickuri zilnic, si toata lumea isi poate permite sa stea cateva minute in fata calculatorului sa apese pe un buton, parerea mea.

| axell890 a răspuns:

La data la care iti scriu acest mesaj poti sa fi membru Clixsense dar si sa ai cont PayPal deoarece ai peste 18 ani.
Vezi aici ghidul incepatorului http://roclick.blogspot.ro/p/blog-page_31.html Clixsense si afla care sunt metodele de a castiga bani cu ajutorul acestuia.

| Constantin_Madalin_1995 a răspuns:

Cel mai bun Va puteti face cont aici http://www.clixsense.com/? 10496382