| eleroxx a întrebat:

Buna tuturor.As vrea sa castig niste banuti, de acasa....nu stiu..stiti vreo afacere profitabila, cu lucrul de acasa? idei?

10 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Castigi online prin doua metode
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| Azµre a răspuns:

Să devii Freelancer, sunt o grămadă de site-uri care fac angajări online.

| costan a răspuns:

Aici vei gasi cele mai bune metode de a castiga bani de acasa, clar daca si te implici, unele au deja si dovezi de plata: http://bani-net-azi.ro

| TuguiMihai1 a răspuns:

Gasesti aici infotiile despre cum faci bani pe net

http://totuldespreweb.com/bani-pe-internet/cum-faci-bani-pe-internet/

| alexmarton a răspuns:

Deci, ca sa castigi banii pe net. mii de dolari sau euro, trebuie sa stii programare sau sa ai un talent in PC pentru freelancer.com.
Daca vrei sa castigi doar zeci de dolari, trebuie sa ai siteul tau web, si sa vinzi publicitate, plus, alte chesti publicitare ilegale.
Daca vrei sa castigi centi. alegi neobux, clicksia, cliksens, si asa mai departe.Eu ti-am dat ideea, intreaba ma mai departe, si iti zic.

| Zozoleparfumath a răspuns:

Reprezentant Lady's? peste 40% discount, valoarea minima 10 lei, transport gratuit in toata tara. Adauga id-ul ladys_lady2000 pentru detalii! Te asteptam happy

| Adytzzzuuu a răspuns:

Buna, am eu o idee foarte buna pentru tine, putem vorbi pe id cojoc_adrian_daniel

| Rose_Gabrielle_1992 a răspuns:

Daca iti place sa scrii si sa stai mult pe calculator incearca un blog

| adRyan85 a răspuns:

Salutare. Daca sti sa lucrezi intr-un program de editare gen Corel, Photoshop, Illustrator, etc, poti sa castigi bani frumosi. Sunt o gramada de site-uri care te ajuta sa-ti gasesti de lucru in domeniu. Eu sunt freelance graphic designer si iti spun din experienta, se fac bani din asta.