| 22anirolF a întrebat:

Aveti idee cum pot vedea in aplicatia Raiffeisen Mobile cine mai are acces la card? M-am trezit ca mi s-au retras 100 si ceva de euro din card pentru un abonament anual de care eu uitasem. As vrea sa pot vedea ce astfel de abonamente mai am si sa le pot anula, sa nu ma mai trezesc ca platesc aiurea. Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti scoti un extras de cont pe ultimul an si vezi ce plati ai.

| mihai69 a răspuns:

Te uiți la plățile planificate.

| suntserios a răspuns (pentru mihai69):

Nicio legatura intre platile planificate si platire recurente facute cu cardul.