| danyela_6021 a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine sa-mi gasesc un loc de munca ca am cautat peste tot mi-am lasat ceva-uri si nimic.eu sunt din brasov si va rog daca stiti sau auziti ceva despre un post liber sa ma anuntati. va multumesc si pentru celelalte raspunsuri pe care mi le-ati lasat.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu n e ai sp ce anume cauti sau daca esti dispusa sa pl din oras De exemplu la C TA sunt locuri de munca pentru ca vine sezonul sunt afisate loc de munca la AJOFM pe categorii cauta pe net dar tu vrei in bv incearca.

| darrio2007 a răspuns:

Nu spui ce anume vrei? Incearca pe litoral.Incepe sezonul.

| BRG a răspuns:

Bună Daniela nu vrei să faci promoţii pe supermarketuri se cîştigă bani pe oră.

| marius0766545433 a răspuns:

A munci inseamna sa fii sclav. A avea afacerea ta inseamna sa fi rege. Tu ce-ti doresti? CE aspiratii ai de la viata? www.SuperBani.ws e adresa de web care te poate ajuta sa fii rege. Intelege sistemul si mai discutam dupa.