| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt inca eleva.Sunt din R. Moldova! Am nevoie de un post de munca online! Va rog cine ma poate ajuta. poate stiti voi un link unde pot sa gasesc de munca online!?

2 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Destul de greu sa gasesti asa ceva. incearca sa devii admina unui site sau ceva de genu

| Ash17 a răspuns:

La 15 ani e mai greu sa gasesti ceva. Poti incerca sa scrii diverse articole, sau sa te ocupi de administrarea unui site. Am cautat si eu acum ceva timp pe un site unde puteai scrie articole, dar toate locurile erau ocupate.