| Iasminai700 a întrebat:

cine mă ajută și pe mine cu un loc de muncă pentru că eu am căutat și nu-mi găsesc poate voi știti și mă puteti ajuta.Am 17 ani, am mai lucrat până acum.Am nevoie de bani iar părinții mei nu-mi dau bani.Sunt din Timisoara

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai asteaptă pînă anul viitor si te poti angaja deoarece atunci vei fi majoră.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La descărcat vagoane în gară.
La Parcuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă uber eats, dacă-ți place. Se câștigă foarte bine dacă ești activ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplica atunci la KFC sau la Mc Donalds. Accepta și elevi din câte știu. Se lucrează patru ore pe zi.