| VS a întrebat:

Caut de ceva timp slogan(motto) pentru un site de vinuri. Un exemplu ar fi cel de la nike "Just do it". Ce idei aveti? Mi ati fi de mare ajutor.Multumesc frumos!

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mi-am amintit de o reclamă drăguță, dar n-avea nicio legătură cu vinurile. Eu o rectific puțin și zic : „Beau ce vreau, dar știu ce beau!"
Baftă!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am găsit de asemenea un citat frumos pe care îl poți pune undeva pe site : "Invitat fiind la cramă/Am răspuns, ca bun creștin/
printr-o scurtă telegramă: Vin!"

| xxxnonamexxx a răspuns:

Buna. deokmdata mi-a venit in minte asa: "taste it" sau just taste it sau just try it

| luky0000 a răspuns:

Vino veritas...ar fi dupa mine cel mai potrivit motto deoarece adevarul despre gustul, densitatea, calitatea o poate decide doar eventualul consumator. indiferent de eticheta sau de zona in care a fost produs. P.s.Producatorul poate sa-si laude marfa cu etichete sofisticate consumatorul este cel care apreciaza

| Codrutz19 a răspuns:

The oldest and the goodest sau " Istoria intr-o sticla" nu-mi mai vine nimic in minte acum big grin

| VS explică:

Multumesc! un inceput bun.alte idei?

| VS explică:

Super.Eu m am gandit tot la ceva de genul, dar as vrea ceva mai original.Multumesc!